Zwiększamy szanse na udostępnianie swoich postów

Popularność mediów społecznościowych jest olbrzymia. Dla bardzo wielu osób wirtualna rzeczywistość jest nawet bardziej atrakcyjna niż życie w realu. Nie brakuje też osób, które bardzo mocno przeżywają fakt, iż ich posty nie są udostępniane. Zobaczmy co mogą zrobić, aby zwiększyć liczbę polubień i udostępnień.

Wiadomości o atrakcyjnej i interesującej treści

Posty, które dla użytkowników są interesujące są przez nich udostępniane zdecydowanie częściej. Użytkownicy, którzy dany post oceniają biorą pod uwagę zarówno jego treść, jak i język, który posługuje się autor wpisy. Zwracają także uwagę na szatę graficzną. Zdecydowanie najwięcej udostępnień mają te posty, do których zostały dodane zdjęcia lub filmy. Warto wiedzieć, że większość użytkowników pozostawia swój komentarz pod zdjęciem, do którego został dodany tekst. Chętnie użytkownicy udostępniają również te posty, w których zamieszczony został link do popularnego bloga czy też do ciekawego artykułu. Użytkownicy bardzo chętnie udostępniają także wpisy opowiadające ciekawą, najlepiej bardzo wzruszającą, historię. Do postów, które są chętnie udostępniane należą także te zawierające pożyteczne dla użytkowników treści, posty konkursowe oraz te, które zawierają kody rabatowe.

Zwiększamy szanse na udostępnianie swoich postów

Sposoby, które pomogą zwiększyć liczbę udostępnień

Sposobów, które sprawią, że zwiększy się liczba udostępnień jest kilka. Ważne jest to, że są to sposoby bardzo proste, nie wymagające ani nakładów finansowych, ani wiedzy informatycznej. Osoby, które chciałyby, aby ich posty udostępniało wielu użytkowników mogą dodawać emotikony. Dzięki temu, że wpis zawiera emotikony, nabiera on bardziej przyjaznego wyrazu. Ikon wyrażających różnego rodzaju emocje jest dzisiaj mnóstwo. Wybranie więc takiego, który idealnie będzie pasował do treści zamieszczonego wpisu jest naprawdę bardzo proste. Pamiętajmy jeszcze o jednym: emotikonów nie może być zbyt dużo. Bardzo trudno jest czytać wpis z bardzo dużą ilością emotikonów, jeszcze trudniej czyta się taki, w którym emotikony nie odpowiadają treści wpisu.

Dodaj odpowiedz

Musisz być zalogowany/a aby dodac komentarz.